updated 5:21 PM CEST, Jul 22, 2024

Droga Krzyżowa mężczyzn

Przed zbliżającą się uroczystością św. Józefa, patrona mężczyzn, panowie z naszej parafii przygotowali i poprowadzili nabożeństwo Drogi Krzyżowej, które odbyło się 15 marca. W świetle poszczególnych stacji rozważaliśmy naszą postawę wobec różnych grzechów i nałogów, pytaliśmy sami siebie o chęć i

determinację do poprawy naszego życia, prosiliśmy Chrystusa Pana i Matkę Najświętszą o pomoc na drodze nawrócenia. Po Drodze Krzyżowej uczestniczyliśmy we Mszy św. sprawowanej przez księdza proboszcza w intencji mężczyzn naszej parafii. Wspólnie modliliśmy się, aby byli dobrymi mężami i ojcami, filarami swoich rodzin, aby Pan Bóg wspierał ich w zadaniach, jakie przed nimi postawił.             FB

Godziny

Niedziele i Święta: 9:00 ; 12:00 ; 10:30 w kaplicy św. Alberta 

Dni Powszednie w Sanktuarium  1700  
W pierwszy piątek i sobotę godzina 1700

W okresie wakacyjnym Dni Powszednie w Sanktuarium  700; 730