updated 7:01 PM CET, Feb 8, 2023

2022 Przegląd Pieśni Religijnej i Patriotycznej

26 października 2022 roku w naszym Sanktuarium miał miejsce XXVIII Przegląd Pieśni Religijnej i Patriotycznej. Organizatorem wydarzenia był Gminny Ośrodek Upowszechniania Kultury w Kalnicy. Rozpoczęto od wspólnej modlitwy, której przewodniczył nasz ksiądz proboszcz. Następnie zaprezentowali się

przybyli wykonawcy: Pani Danuta Wakuła z Mnia, chór Klubu Seniora „Razem” z Wyszek, uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Chojewie, chór Klubu Seniora „Aktywni” w Kalnicy, uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Holonkach, Zespół Ludowy „Mianka” z Mnia oraz uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Domanowie. Mimo że wydarzenie nie miało typowego charakteru konkursowego, to jury w składzie: ks. Robert Figura – proboszcz z Chojewa, Pan Paweł Ostrowski – muzyk oraz Pan Maciej Bobel - dyrektor GOUK w Kalnicy, przyznało wyróżnienie uczniom z Domanowa.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom przeglądu i cieszymy się, że mogliśmy podziwiać tylu utalentowanych ludzi, którzy swoim śpiewem chwalą Pana Boga oraz okazują swój patriotyzm.

Ostatnio zmienianypiątek, 11 listopad 2022 18:43

Godziny

Niedziele i Święta: 9:00 ; 12:00 ; 10:30 w kaplicy św. Alberta 

Dni Powszednie w Sanktuarium  1700  
W pierwszy piątek i sobotę godzina 1700

W okresie wakacyjnym Dni Powszednie w Sanktuarium  700; 730