updated 5:00 PM CEST, Sep 19, 2022

św. Krzysztofa męczennik

25 lipca Kościół czci pamięć św. Krzysztofa męczennika, patrona podróżujących. Z tej okazji w naszej parafii, w poprzedzającą ten dzień niedzielę, 24 lipca, po wszystkich Mszach Świętych, miał miejsce obrzęd błogosławieństwa pojazdów. Można też było, jak co roku, złożyć ofiary na rzecz zakupu środków lokomocji dla misjonarzy.
Tego dnia przedstawiciele różnych wspólnot naszej parafii złożyli księdzu proboszczowi Krzysztofowi Napiórkowskiemu życzenia imieninowe. Życzymy wielu łask Bożych, zdrowia i radości z pełnienia kapłańskiej służby. Niech Pan Bóg błogosławi, a Matka Boża Domanowska oraz święty Patron mają Księdza w swojej opiece.                                                       FB

Godziny

Niedziele i Święta: 9:00 ; 12:00 ; 10:30 w kaplicy św. Alberta 

Dni Powszednie w Sanktuarium  1700  
W pierwszy piątek i sobotę godzina 1700

W okresie wakacyjnym Dni Powszednie w Sanktuarium  700; 730