updated 5:41 PM CEST, Jun 3, 2023

Wyjazd ministrantów do Niepokalanowa 2022 r.

W poniedziałek, 18 lipca, ministranci z naszej parafii wspólnie z proboszczem ks. Krzysztofem Napiórkowskim pojechali do Niepokalanowa. Wyjazd rozpoczął się Mszą świętą odprawioną w kościele parafialnym. Podążając do celu, po drodze, odwiedziliśmy też inne miejsca. Pierwszym była

Miejska Pływalnia "Kapry" w Pruszkowie. Dwugodzinne, wodne szaleństwa sprawiły chłopakom ogromną radość. Kolejny etapem była wizyta w Wyższym Seminarium Duchownym księży pallotynów w Ołtarzewie. Dzięki uprzejmości jednego z alumnów, dowiedzieliśmy sie wielu cennych informacji na temat funkcjonowania i życia w seminarium. Po uczcie duchowej nadszedł czas na ucztę cielesną. Pizza to jest to!

Po krótkim odpoczynku i meczu piłki nożnej udaliśmy się do celu naszej podróży - Niepokalanowa. Sanktuarium Najświętszej Maryi Panny Wszechpośredniczki Łask , Kaplica Wieczystej Adoracji, kaplica i muzeum św. Maksymiliana Marii Kolbego to miejsca, w których w ciszy i w skupieniu mogliśmy się więcej dowiedzieć o miłości Boga do człowieka. Po całym dniu niesamowitych wrażeń i spotkań nadszedł czas powrotu do domu. Pomimo zmęczenia wszyscy byli bardzo zadowoleni z wyjazdu. Ministranci dziękują księdzu Krzysztofowi za zorganizowanie udanego wyjazdu i z niecierpliwością czekają następny.                                                                       

                                                                                                                                  AZ

Ostatnio zmienianypiątek, 22 lipiec 2022 21:24

Godziny

Niedziele i Święta: 9:00 ; 12:00 ; 10:30 w kaplicy św. Alberta 

Dni Powszednie w Sanktuarium  1700  
W pierwszy piątek i sobotę godzina 1700

W okresie wakacyjnym Dni Powszednie w Sanktuarium  700; 730